Zjistit dostupnost pokrytí
Změřit rychlost připojení

Od 22.10.2020 do odvolání je z důvodu šíření nemoci Covid 19 uzavřena provozovna v Běchovicích. Klientské požadavky budou řešeny vzdálenou formou ve standardní provozní době.

Technická podpora funguje beze změn, dle provozní doby. Osobní návštěvy na provozovně jsou pouze po předchozí telefonické rezervaci.

Děkujeme za pochopení.

 

Internet Praha 10 - Zahradní město

Internet na doma v Praze 10 – Zahradní město (okolí ulice Jabloňová)

Pomocí služeb Újezd.net máte v této oblasti dostupné vysokorychlostní internetové připojení, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. V lokalitě Zahradní město poskytujeme: 

  • Vysokorychlostní internet
  • Internet pro domácnosti 
  • Internet na doma
  • Internet HD xDLS

Objednat internet na doma

O Zahradním městu

Zahradní Město je sídelní celek zaujímající severní a východní část katastrálního území Záběhlice v městském obvodu Praha 10. Městská část se začala stavět v roce 1928. Ve stejném roce vzniklo sdružení Harley Davidson Club Praha. Zahradní město byl ve 30. letech 20. století i obecně používaný pojem pro čtvrti s rodinnými domky se zahrádkami. Nová čtvrť v Záběhlicích se původně psala s velkým „Z“ a malým „m“, tento zápis se zachoval v oficiální formě názvu ulice „U Zahradního města“, pojmenované roku 1934, zatímco původní název dnešní ulice Chrpová, která se v letech 1934–1962 jmenovala „V zahradním městě“, uvádí encyklopedie Pražský uličník s malými písmeny. V části Zahradní město žije přibližně 34 600 obyvatel.