Zjistit dostupnost pokrytí
Změřit rychlost připojení

Chcete skvělý dvoupásmový router TP-link každé dva roky za 1,-Kč? Za umístění malé reklamní plochy na Váš plot. Více informací zde. 

 

Pokrytí, o regionu

Babice

Obec Babice byla založena přibližně kolem roku 1312, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce se stal Jindřich VII. Lucemburský římským císařem. V obci Babice žije přibližně 1 000 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Babice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Babice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Běchovice

Městská část Praha 9 – Běchovice byla založena pravděpodobně kolem roku 1228, kdy se o ní našly první písemné zmínky. Ve stejném roce zemřela Anežka Přemyslovna. V části Běchovice žije přibližně 2 600 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Běchovice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 9 - Běchovice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Běchovice II

Městská část Praha 9 – Běchovice II byla založena pravděpodobně kolem roku 1228, kdy se o ní našly první písemné zmínky. Ve stejném roce zemřela Anežka Přemyslovna. V části Běchovice II žije přibližně 2 600 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Běchovice II můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 9 - Běchovice II poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Blatov

Městská část Praha 21 – Blatov byla původně osadou, která byla v roce 1921 připojena k části Újezd nad Lesy. Ve stejném roce proběhlo první česko-slovenské sčítání lidu. Významnou památkou části Blatov je 230 let starý dub. V místních domácnostech a bytových domech žije přibližně 10 800 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Blatov můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV ahlasovými službami VOIP. V městské části Praha 21 - Blatov poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Borek

Obec Borek – Praha východ byla založena přibližně kolem roku 1339, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce byl v Moskvě postaven Kreml. V obci Borek žije přibližně 300 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitěBorek můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Borek poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Brandýs nad Labem

Město Brandýs nad Labem v okrese Praha – východ bylo založeno přibližně kolem roku 1304, kdy se o něm našla první písemná památka. Ve stejném roce provedl vpád na české území Habsburk s vojenskou jednotkou. Zajímavostí je, že toto město se od roku 1960 po sloučení s částí Stará Boleslav jmenuje oficiálně Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a díky tomuto získalo status nejdelšího názvu města v Čechách. V místních domácnostech a bytových domech žije přibližně 18 000 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitěBrandýs nad Labem můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV ahlasovými službami VOIP. V městu Brandýs nad Labem poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Brázdim

Obec Brázdim v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1778, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce byla otevřena italská opera La Scala. V obci Brázdim žije přibližně 650 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Brázdim můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Brázdim poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Březí

Obec Březí v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1303, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce se Kunhuta Přemyslovna stala abatyší na Pražském hradě. V obci Březí žije přibližně 520 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Březí můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Březí poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Břežany II

Obec Břežany II v okrese Kolín byla založena přibližně kolem roku 1305, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce zemřel český král Václav II.. V obci Břežany II žije přibližně 770 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Břežany II můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Břežany II poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Čelákovice

Město Čelákovice v okrese Praha – východ bylo založeno přibližně kolem roku 1290, kdy se o něm našla první písemná zmínka. Ve stejném roce vynalezli v Itálii brýle. V místních domácnostech a bytových domech žije přibližně 12 100 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Čelákovice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městu Čelákovice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Černý Most I

Městská část Praha 14 – Černý Most I se začala stavět koncem 70. let 20. století. V roce 1987 byla oficiálně tato část zapsána do katastru. Ve stejném roce se narodily budoucí tenisové hvězdy Lucie Šafářová, Maria Šarapovová, Andy Murray a Novak Djoković. V místních domácnostech a bytových domech žije v současné době přibližně 24 500 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Černý Most I můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 14 - Černý Most I poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Černý Most II

Městská část Praha 14 – Černý Most II se začala stavět v polovině 80 let 20. století. V roce 1987 byla oficiálně tato část zapsána do katastru. Ve stejném roce se narodily budoucí tenisové hvězdy Lucie Šafářová, Maria Šarapovová, Andy Murray a Novak Djoković. V místních domácnostech a bytových domech žije v současné době přibližně 24 500 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Černý Most II můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 14 - Černý Most II poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Černý Most III

Městská část Praha 14 – Černý Most III patří katastrálně do oblasti Černý Most, která byla vytvořena roce 1987. Ve stejném roce se narodily budoucí tenisové hvězdy Lucie Šafářová, Maria Šarapovová, Andy Murray a Novak Djoković. V místních domácnostech a bytových domech žije v současné době přibližně 24 500 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Černý Most III můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 14 - Černý Most III poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Dobročovice

Obec Dobročovice v okrese Praha – východ byla založena pravděpodobně kolem roku 1394, kdy o ní máme první zmínky. Ve stejném roce Turci obklíčili Konstantinopol a zabrali Soluň. V obci Dobročovicežije přibližně 260 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Dobročovice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Dobročovice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Dolní Měcholupy

Městská část Praha 15 – Dolní Měcholupy vznikla přibližně kolem roku 1353, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce skončila epidemie moru při které zemřela až třetina Evropanů. V místních domácnostech a bytových domech žije v současné době přibližně 2 700 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Dolní Měcholupy můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 15 - Dolní Měcholupy poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Dolní Počernice

Městská část Praha 14 – Dolní Počernice vznikla přibližně kolem roku 1322, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce byl Václav, dědic českého království odvezen na příkaz otce do Francie, kde byl vychován. V místních domácnostech a bytových domech žije v současné době přibližně 2 300 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Dolní Počernice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 14 - Dolní Počernice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Doubek

Obec Doubek v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1330, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce zemřela Eliška Přemyslovna česká královna. V obci Doubek žije přibližně 430 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Doubek můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Doubek poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Doubravčice

Obec Doubravčice v okrese Kolín byla založena přibližně kolem roku 1331, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce jmenoval otec Karla IV. místodržícím italských lucemburských panství. V obci Doubravčice žije přibližně 660 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Doubravčice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Doubravčice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Dřísy

Obec Dřísy v okrese Praha – východ byla založena pravděpodobně kolem roku 1052, kdy se o ní našly první písemné památky. Ve stejném roce se narodil budoucí francouzský král Filip I.. V obci Dřísy žije přibližně 990 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Dřísy můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Dřísy poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Dubeč

Městská část Praha 15 – Dubeč byla založena pravděpodobně kolem roku 1088, kdy se o ní našly první písemné památky. Ve stejném roce byla založena univerzita v Bologni. V části Dubeč žije přibližně 420 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Dubeč můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 15 - Dubeč poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Dubeček

Městská část Praha 15 – Dubeč byla založena pravděpodobně kolem roku 1088, kdy se o ní našly první písemné památky. Ve stejném roce byla založena univerzita v Bologni. V části Dubeč žije přibližně 420 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Dubeč můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 15 -Dubeček poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Hájek

Městská část Praha 22 – Hájek byla roku 1969 připojena k Uhříněvsi a stala se tím tak její součástí. Ve stejném roce započala výroba legendární Škody 100 v Mladé Boleslavi. V části Hájek žije přibližně 620 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Hájek můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 22 - Hájek poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Hlavenec

Obec Hlavenec v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1386, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce vznikla nejstarší německá universita Heidelberg. V obci Hlavenec žije přibližně 400 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickoutelefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Hlavenec můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Hlavenec poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Horní Počernice

Městská část Praha 20 – Horní Počernice její počátek se datuje do doby 11. století, kdy se o ní našly první písemné památky. Ve stejném století se stal kníže Vratislav II českým králem. V části Horní Počernice žije přibližně 900 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Horní Počernice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 20 - Horní Počernice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Horoušánky

Obec Horoušánky v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1238, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce bylo uděleno uherským králem Trnavě výhradní právo svobodného královského města. V obci Horoušánky žije přibližně 1 200 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Horoušánky můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Horoušánky poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Horoušany

Obec Horoušany v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1 238, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce vyplenili Mongolové Krym. V obci Horoušany žije přibližně 1 200 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internetv lokalitě Horoušany můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV ahlasovými službami VOIP. V obci Horoušany poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Hostavice

Městská část Praha 14 – Hostavice byla založena pravděpodobně kolem roku 1432, kdy se o ní našly první písemné zmínky. Ve stejném roce byl poškozen Karlův most díky velké povodni na Vltavě a na Staroměstském náměstí se jezdilo na lodích. V části Hostavice žije přibližně 1 400 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internetv lokalitě Hostavice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 14 - Hostavice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Hradešín

Obec Hradešín v okrese Kolín byla založena přibližně na počátku 12. století. V též době se v Evropě rozšířila těžba uhlí. V obci Hradešín žije přibližně 400 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP,které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Hradešín můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Hradešín poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Jahodnice

Oblast Praha 14 – Jahodnice je součástí městské části Kyje, která byla založena pravděpodobně kolem roku 1289, kdy se o ní našly první písemné zmínky. Ve stejném roce se nalezla první zmínka o obci Říčany. V části Kyje – Jahodnice žije přibližně 9 000 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Jahodnice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V oblasti Praha 14 - Jahodnice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Jenštejn

Obec Jenštejn v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1368. V tomtéž roce začala vládnout Číně dynastie Ming. V obci Jenštejn žije přibližně 1 200 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Jenštejn můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Jenštejn poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Jirny

Obec Jirny v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1350, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce se rozšířil mor v Čechách. V obci Jirny žije přibližně 2 800 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitěJirny můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Jirny poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Káraný

Obec Káraný v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1777, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce Antoine Lavoisier objevil z čeho se skládá vzduch a na základě poznání role kyslíku sestavuje první tabulku chemických prvků. V obci Káraný žije přibližně 770 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Káraný můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Káraný poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Klánovice (rozhraní Klánovic a Šestajovic

Městská část Praha 21 – Klánovice vznikla sloučením osad Klánovice a Kolodějské Zálesí v roce 1920. Ve stejném roce začala platit ústava Česko-slovenské republiky. V části Klánovice žije přibližně 580 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Klánovice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 21 - Klánovice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Koloděje

Městská část Praha 21 – Koloděje byla založena v přibližně v roce 1346. Ve stejném roce se Karel IV. stal římsko – německým králem. V části Koloděje žije přibližně 1 500 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Koloděje můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 21 - Koloděje poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Kostelec nad Černými lesy

Město Kostelec nad Černými lesy v okrese Praha – východ bylo založeno přibližně kolem roku 1344, kdy se o něm našla první písemná památka. Ve stejném roce se začala stavět katedrála Sv. Víta. V místních domácnostech a bytových domech žije přibližně 3 700 obyvatel, kteří díky pokrytíspolečnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Kostelec nad Černými lesy můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV ahlasovými službami VOIP. V městu Kostelec nad Černými lesy poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Kostelní Hlavno

Obec Kostelní Hlavno v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1052, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce se narodil Filip I. francouzský král. V obci Kostelní Hlavnožije přibližně 490 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickoutelefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Kostelní Hlavno můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Kostelní Hlavno poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Kozojedy

Obec Kozojedy v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1352, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce byl postaven známý pražský pivovar ,,U Sv. Tomáše“. V obci Kozojedy žije přibližně 870 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Kozojedy můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Kozojedy poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Křenek

Obec Křenek v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1337, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce skončil hladomor v Číně, který způsobil smrt 6 miliónů lidí. V obci Křenek žije přibližně 260 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Křenek můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Křenek poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Křenice

Obec Křenice v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1331, kdy se o ní našla první písemná památka. V tomtéž roce unikl Karel IV. jisté smrti, jeho družina byla otrávena, on naštěstí oběd nestihl. V obci Křenice žije přibližně 730 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Křenice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Křenice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Květnice

Obec Květnice v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1358, kdy se o ní našla první písemná zmínka. V tomtéž roce Karel IV. nechal založit viniční pás kolem Prahy v délce 3 mil. V obci Květnice žije přibližně 1 500 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Květnice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Květnice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Kyje

Městská část Praha 14 – Kyje vznikla přibližně kolem roku 1052. Ve stejném roce se Karel IV. stal římsko – německým králem. V části Kyje žije přibližně 9 000 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Kyje můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 14 - Kyje poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Lázně Toušeň

Městys Lázně Toušeň v okrese Praha – východ bylo založeno přibližně kolem roku 1293, kdy se o něm našla první písemná památka. Ve stejném roce v Japonsku zahynulo 30 000 lidí při největším zemětřesení v dějinách této země. V místních domácnostech a bytových domech žije přibližně 1 400 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Lázně Toušeň můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městysu Lázně Toušeň poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Lhota

Obec Lhota v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1332, kdy se o ní našla první písemná zmínka. V tomtéž roce byl Lucern připojen ke švýcarské konfederaci. V obci Lhota žije přibližně 460 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové iinternetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Lhota můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Lhota poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Martinov

Obec Martinov v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1805, kdy se o ní našla první písemná zmínka. V tomtéž roce se bojovalo u Slavkova. V obci Martinov žije přibližně 900 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internetv lokalitě Martinov můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Martinov poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Masojedy

Obec Masojedy v okrese Kolín byla založena přibližně kolem roku 1342, kdy se o ní našla první písemná zmínka. V tomtéž roce strhla povodeň Juditin most v Praze. V obci Masojedy žije přibližně 100 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Masojedy můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Masojedy poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Mochov

Obec Mochov v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1360, kdy se o ní našla první písemná zmínka. V tomtéž roce skončila první fáze 100 války. V obci Mochov žije přibližně 1 300 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internetv lokalitě Mochov můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Mochov poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Mstětice

Oblast Mstětice je součástí obce Zeleneč v okrese Praha – východ, která byla založena ve 14. století, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejné době zasáhl velkou část Evropy hladomor. V obci Zeleneč žije přibližně 3 200 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Mstětice – Zeleneč můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Mstětice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Nedomice

Obec Nedomice v okrese Mělník byla založena přibližně kolem roku 1381, kdy se o ní našla první písemná zmínka. V tomtéž roce se odehrálo velké Anglické povstání. V obci Nedomice žije přibližně 310 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internetv lokalitě Nedomice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV ahlasovými službami VOIP. V obci Nedomice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Nedvězí

Obec Nedvězí – Praha 22 byla založena přibližně kolem roku 1313, kdy se o ní našla první písemná zmínka. V tomtéž roce se narodil známý italský básník a spisovatel Giovanni Boccaccio. V obci Nedvězížije přibližně 310 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickoutelefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Nedvězí můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Nedvězí poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Nehvizdy

Obec Nehvizdy v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1352, kdy se o ní našla první písemná zmínka. V tomtéž roce byl postaven známý pražský pivovar ,,U Sv. Tomáše“. V obci Nehvizdy žije přibližně 2 900 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Nehvizdy můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Nehvizdy poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Nové Jirny

Obec Nové Jirny v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1777. V tomtéž roce Antoine Lavoisier objevil z čeho se skládá vzduch a na základě poznání role kyslíku sestavuje první tabulku chemických prvků. V obci Nové Jirny žije přibližně 2 800 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Nové Jirny můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Nové Jirny poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Nový Vestec

Obec Nový Vestec v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1777. V tomtéž roce Antoine Lavoisier objevil z čeho se skládá vzduch a na základě poznání role kyslíku sestavuje první tabulku chemických prvků. V obci Nový Vestec žije přibližně 430 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Nový Vestec můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Nový Vestec poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Ovčáry

Obec Ovčáry v okrese Mělník byla založena přibližně kolem roku 1350. V tomtéž roce se rozmohla morová nákaza v Čechách. V obci Ovčáry žije přibližně 500 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.netmají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přesVOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Ovčáry můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Ovčáry poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Pacov

Obec Pacov je součástí města Říčany, v okrese Praha východ, v současné době je zde zaevidováno 404 domů. Nalezneme zde významnou lípu, zvoničku a také rybník. V obci Říčany žije přibližně 15 000 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internetv lokalitě Pacov můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Pacov poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Polerady

Obec Polerady v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1250. V tomtéž roce byla nalezena písemnost o existenci hradu Rožmberk. V obci Polerady žije přibližně 250 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Polerady můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Polerady poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Praha 10 – Zahradní město (okolí ulice Jabloňová)

Městská část Praha 10 – Zahradní město se začala stavět v roce 1928. Ve stejném roce vzniklo sdružení Harley Davidson Club Praha. V části Zahradní město žije přibližně 34 600 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitěZahradní město můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 10 - Zahradní město poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Přišimasy

Obec Přišimasy v okrese Kolín byla založena přibližně kolem roku 1309. V tomtéž roce byl Jindřich VII. zvolen římským císařem. V obci Přišimasy žije přibližně 810 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.netmají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přesVOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Přišimasy můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Přišimasy poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Rohožník

Oblast Rohožník je součástí městské části Praha 21 – Újezd nad Lesy, která byla založena pravděpodobně kolem roku 1309, kdy se o ní našly první písemné zmínky. Ve stejném roce se stal Jindřich VII. římským císařem. V části Újezd nad Lesy žije přibližně 10 800 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitěRohožník můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Praha 21 - Rohožník poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Rostoklaty

Obec Rostoklaty v okrese Kolín byla založena přibližně kolem roku 1295. V tomtéž roce bylo do Benátek dovezeno ságo Marcem Polem. V obci Rostoklaty žije přibližně 510 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitěRostoklaty můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Rostoklaty poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Sibřina

Obec Sibřina v okrese Praha – východ byla založena přibližně kolem roku 1197, kdy se o ní našla první písemná zmínka. V tomtéž roce započala vláda Přemysla Otakara I.. V obci Sibřina žije přibližně 850 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internetv lokalitě Sibřina můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Sibřina poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Skorkov

Obec Skorkov v okrese Mladá Boleslav byla založena v první polovině 13. století, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejné době postihl Evropu rozsáhlý hladomor. V obci Skorkov žije přibližně 600 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové iinternetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Skorkov můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Skorkov poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Skřivany

Oblast Skřivany je součástí obce Přišimasy která byla založena pravděpodobně kolem roku 1309, kdy se o ní našly první písemné zmínky. Ve stejném roce se stal Jindřich VII. římským císařem. V obci Přišimasy žije přibližně 810 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Skřivany můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V oblasti Přišimasy - Skřivany poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Sluštice

Obec Sluštice v okrese Praha – východ byla založena v přibližně kolem roku 1223, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce se narodila Eleonora Provensálská budoucí anglická královna. V obci Sluštice žije přibližně 460 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Sluštice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Sluštice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Sojovice

Obec Sojovice v okrese Mladá Boleslav byla založena pravděpodobně kolem roku 1392, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce hořely v Praze hranice s valdenskými kacíři. V obci Sojovice žije přibližně 550 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Sojovice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Sojovice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Stará Boleslav

Město Stará Boleslav v okrese Praha – východ je nejstarším poutním místem. V roce 935 zde zavraždili Sv. Václava. Zajímavostí je, že toto město se od roku 1960 po sloučení s částí Brandýs nad Labem jmenuje oficiálně Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a díky tomuto získalo status nejdelšího názvu města v Čechách. V místních domácnostech a bytových domech žije přibližně 18 500 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Stará Boleslav můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV ahlasovými službami VOIP. V městu Stará Boleslav poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Staré Kyje

Oblast Praha 14 – Staré Kyje je součástí městské části Kyje, která byla založena pravděpodobně kolem roku 1289, kdy se o ní našly první písemné zmínky. Ve stejném roce se nalezla první zmínka o obci Říčany. V části Kyje žije přibližně 9 000 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupný vysokorychlostní internet, kabelovou i internetovou televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Staré Kyje můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V oblasti Praha 14 - Staré Kyje poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Strašín

Obec Strašín je součástí města Říčany, v okrese Praha východ, v současné době je zaevidováno 459 domů. Nalezneme zde řeku Rokytku a malebnou cyklostezku. V obci Říčany žije přibližně 15 000 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internetv lokalitě Strašín můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Strašín poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Stupice

Obec Stupice v okrese Praha – východ a v současné době spadá pod obci Sibřina. Stupice byla založena přibližně kolem roku 1346, kdy se o ní našla první písemná zmínka. V tomtéž roce proběhla bitva u Kresčaku. V obci Stupice se nachází 35 domů, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Stupice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Stupice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Sudovo Hlavno

Obec Sudovo Hlavno v okrese Praha – východ byla založena pravděpodobně kolem roku 1386, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce byla zřízena univerzita v Heidelbergu. V obci Sudovo Hlavno žije přibližně 490 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Sudovo Hlavno můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Sudovo Hlavno poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Svémyslice

Obec Svémyslice v okrese Praha – východ byla založena pravděpodobně kolem roku 1227, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce zemřel mongolský dobyvatel Čingischán. V obci Svémyslice žije přibližně 450 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Svémyslice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Svémyslice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Šestajovice

Obec Šestajovice v okrese Praha – východ byla založena pravděpodobně kolem roku 1227, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce zemřel mongolský dobyvatel Čingischán. V obci Šestajovice žije přibližně 3 600 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Šestajovice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Šestajovice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Škvorec

Městys Škvorec v okrese Praha – východ bylo založeno přibližně kolem roku 1279, kdy se o něm našla první písemná památka. Ve stejném roce byl Václav II. odveden do Žitavy. V místních domácnostech a bytových domech žije přibližně 1 700 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Škvorec můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městysu Škvorec poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Tlustovousy

Obec Tlustovousy v okrese Kolín, je součástí obce Tuklaty a byla založena pravděpodobně kolem roku 1227, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce zemřel mongolský dobyvatel Čingischán. V obci Tlustovousy žije přibližně 380 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Tlustovousy můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Tlustovousy poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Třebohostice

Obec Třebohostice v okrese Praha – východ, je součástí městyse Škvorec a byla založena pravděpodobně kolem roku 1377, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce král Karel IV. sepsal závěť kde určil dědictví pro své potomky. V městyse Škvorec žije přibližně 1 700 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Třebohostice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV ahlasovými službami VOIP. V obci Třebohostice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Tuklaty

Obec Tuklaty v okrese Kolín byla založena pravděpodobně kolem roku 1207, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce se narodila princezna Alžběta Durynská. V obci Tuklaty žije přibližně 960 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové iinternetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Tuklaty můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Tuklaty poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Tuřice

Obec Tuřice v okrese Mladá Boleslav byla založena pravděpodobně kolem roku 1194, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce se Richard I. Lví Srdce dostal ze zajetí Jindřicha VI.. V obci Tuřice žije přibližně 300 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickoutelefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Tuřice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Tuřice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Újezd nad Lesy

Městská část Praha 21 – Újezd nad Lesy byla založena přibližně kolem roku 1309. V tomtéž roce byl Jindřich VII. korunován a stal se římským císařem. V místních domácnostech a bytových domech žije přibližně 10 800 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Újezd nad Lesy můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městské části Újezd nad Lesy poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Úvaly

Město Úvaly v okrese Praha – východ bylo založeno přibližně kolem roku 1300, kdy se o něm našla první písemná památka. Ve stejném roce si Václav II. vzal za ženu Elišku Rejčku. V místních domácnostech a bytových domech žije přibližně 6 600 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivýmposkytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Úvaly můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městu Úvaly poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Vykáň

Obec Vykáň v okrese Nymburk byla založena pravděpodobně kolem roku 993, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce byl založen na Břevnově první mužský benediktinský klášter v ČR. V obci Vykáň žije přibližně 400 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Vykáň můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Vykáň poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Vyšehořovice

Obec Vyšehořovice v okrese Praha – východ byla založena pravděpodobně kolem roku 1178, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce dopluli muslimští mořeplavci do Ameriky. V obci Vyšehořovice žije přibližně 630 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Vyšehořovice můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Vyšehořovice poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Vyžlovka

Obec Vyžlovka v okrese Praha – východ byla založena pravděpodobně kolem roku 1358, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce se narodila Alžběta Lucemburská vévodkyně Rakouska. V obci Vyžlovka žije přibližně 640 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Vyžlovka můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Vyžlovka poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Zápy

Městys Zápy v okrese Praha – východ byl založen přibližně kolem roku 1052, kdy se o něm našla první písemná památka. Ve stejném roce byla oblast Isfahán dobyta Seldžuckou dynastií. V místních domácnostech a bytových domech žije přibližně 850 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Újezd.net je mimo jiné i spolehlivýmposkytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy. Rychlý internet v lokalitě Zápy můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V městysu Zápy poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Záryby

Obec Záryby v okrese Praha – východ byla založena pravděpodobně kolem roku 1371, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce vznikají v Ostravě městské hradby. V obci Záryby žije přibližně 940 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Záryby můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Záryby poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Zeleneč

Obec Zeleneč v okrese Praha – východ byla založena pravděpodobně kolem roku 1316, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce byla dlouhá deštivá období a krutá zima, díky této nepřízni počasí započal v evropských zemích velký hladomor. V obci Zeleneč žije přibližně 3 200 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Zeleneč můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Zeleneč poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Zlatá

Obec Zlatá v okrese Praha – východ byla založena pravděpodobně kolem roku 1357, kdy se o ní našla první písemná zmínka. Ve stejném roce byl položen základní kámen Karlova mostu a s velkou slávou otevřen hrad Karlštejn. V obci Zlatá žije přibližně 310 obyvatel, kteří pomocí služeb Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP,které plně nahradí klasickou telefonní linku. Rychlý internet v lokalitě Zlatá můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV a hlasovými službami VOIP. V obci Zlatá poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.