Zjistit dostupnost pokrytí
Změřit rychlost připojení

Od 22.10.2020 do odvolání je z důvodu šíření nemoci Covid 19 uzavřena provozovna v Běchovicích. Klientské požadavky budou řešeny vzdálenou formou ve standardní provozní době.

Technická podpora funguje beze změn, dle provozní doby. Osobní návštěvy na provozovně jsou pouze po předchozí telefonické rezervaci.

Děkujeme za pochopení.

 

Nastartujte svou kariéru u ABAK.cz

Jen málo oborů má v dnešní době takovou budoucnost, jako právě ICT. Kromě lákavých příležitostí, zajímavého výdělku a jedinečné možnosti práce s tou nejmodernější technikou se v tomto oboru můžete těšit na jistotu osobního růstu, stabilního zaměstnání a zajímavých benefitů. Pokud vás práce v ICT láká, můžete se zúčastnit výběrového řízení ve společnosti ABAK spol. s.r.o.

Pro rozšíření odborného týmu u firmy ABAK s.r.o., která provozuje společnost Újezd.net, poskytovatele připojení k sítí elektronických komunikací v Praze a předměstí Prahy, hledáme momentálně servisního / instalačního technika. Požadujeme znalost protokolu TCP / IP, znalosti Cisco - OSPF, L2, L3 a minimálně základy PHP, MySQL, PostgreSQL. Výhodou pak bude znalost instalace profesionálních páteřních technologií Alcoma, SIAE, Ericsson, Ceragon, Racom, vítáme též znalosti a zkušenosti s Mikrotik či UBNT. . 

Strukturované životopisy můžete zasílat na e-mailovou adresu kariera[zavináč]abak.cz.