Zjistit dostupnost pokrytí
Změřit rychlost připojení

Od 22.10.2020 do odvolání je z důvodu šíření nemoci Covid 19 uzavřena provozovna v Běchovicích. Klientské požadavky budou řešeny vzdálenou formou ve standardní provozní době.

Technická podpora funguje beze změn, dle provozní doby. Osobní návštěvy na provozovně jsou pouze po předchozí telefonické rezervaci.

Děkujeme za pochopení.

 

Možnosti sledování IPTV

Služby IPTV samozřejmě umožňují i sledování živého televizního vysílání - stačí mít jen dostatečně kvalitní připojení k internetu. Někteří poskytovatelé internetového připojení mají dokonce v nabídce svých služeb také služby IPTV. Vám coby spotřebiteli odpadají starosti s pořizováním nového televizoru - stačí mít chytrou televizi nebo třeba Apple TV. V některých případech můžete dokonce využívat pouze aplikace daných služeb na svém počítači, tabletu či mobilním telefonu, a pokud přímo netrváte na televizi, objedete se bez ní. Službu IPTV stačí jen aktivovat a můžete okamžitě začít sledovat své oblíbené pořady.

KUKI aneb chytrá telka

Kuki je multiplatformní projekt internetové televize s možností okamžité aktivace (i deaktivace). Uživatelům nabízí plno možností správy obsahu, který chtějí sledovat. Televizní programy nabízí služba Kuki v jednotlivých balíčcích, které si můžete libovolně upravovat, a umožňuje také sledování obsahu v HD. V rámci balíčku Kuki Start získají uživatelé za 100 korun měsíčně 46 televizních kanálů, v rámci Kuki Menší mají možnost sledovat 83 kanálů za 200 korun měsíčně. Balíček Kuki Větší pak za 400 korun měsíčně obsahuje 142 kanálů. Kuki nabízí aplikaci pro Apple TV, iOS, i iPad, Android, a sledovat ji můžete také v prostředí webového prohlížeče - stačí se jen přihlásit. Zakoupit si můžete také dodatečné seriálové nebo filmové balíčky, kanálovou skladbu si můžete řadit dle chuti, samozřejmostí je možnost nahrávání pořadů a sledování v zemích EU. Službu Kuki si můžete vyzkoušet na 14 dní zcela zdarma.

Sledování TV 

Sledování TV je tuzemský IPTV projekt, v jehož rámci můžete sledovat své oblíbené kanály, a to jak živě, tak i z archivu. Stejně jako Kuki nabízí i Sledování TV možnost záznamu pořadů, ovládání přehrávání, sledování na více platformách (počítač, televize, chytré mobilní zařízení) a možnost sledování i v jiných zemích EU. Při aktivaci služby Sledování TV si můžete vybrat z několika balíčků - základní vás vyjde na 199 korun měsíčně a v nabídce budete mít 82 kanálů, střední za 399 korun měsíčně nabízí 123 kanálů a 91 filmů a největší balíček za 799 korun měsíčně nabízí 159 kanálů a 91 filmů. Samozřejmostí jsou doplňkové balíčky - například pro děti nebo milovníky kinematografie. Službu Sledování.TV si můžete aktivovat zde.

Závěrem

Když byla v celostátních médiích zahájena informační kampaň ohledně přechodu na DVB-T2, řadu lidí vyděsila představa složitého ladění a finančně náročného nakupování kompatibilních zařízení. Je důležité ale vědět, že v tomto případě existují finančně, technicky i organizačně nenáročné alternativy, kdy se uživatel nemusí kromě aktivace starat prakticky o nic. Obrovskou výhodou v oblasti IPTV je i to, že ji nabízí také řada místních poskytovatelů internetu, kdy vám se vším potřebným rádi poradí technici.