Zjistit dostupnost pokrytí
Změřit rychlost připojení

Od 22.10.2020 do odvolání je z důvodu šíření nemoci Covid 19 uzavřena provozovna v Běchovicích. Klientské požadavky budou řešeny vzdálenou formou ve standardní provozní době.

Technická podpora funguje beze změn, dle provozní doby. Osobní návštěvy na provozovně jsou pouze po předchozí telefonické rezervaci.

Děkujeme za pochopení.

 

KUKI zpříjemní svým zákazníkům aktuální nelehkou situaci přidáním bezplatného obsahu

Provozovatelé IPTV KUKI.tv nabízí svým zákazníkům zpříjemnění současné nepříjemné a složité situaci přidáním obsahu navíc. Předplatitelé této služby se díky vstřícnosti KUKI dočkají po dobu jednoho měsíce hned dvou prémiových televizních kanálů. Zcela bezplatně KUKI svým divákům zpřístupní kanály Filmbox Extra HD a Filmbox Premium HD. KUKI samozřejmě myslí i na mladší a nejmenší diváky - žáci středních, základních i mateřských škol musí zůstat na blíže neurčenou dobu doma. Aby si tyto chvíle zkrátili, budou mít nejmladší diváci služby KUKI k dispozici desítky nových seriálů. Provozovatelé IPTV KUKI se rozhodli dětem (respektive jejich rodičům) zpříjemnit současnou situaci bezplatným zpřístupněním hned padesáti populárních dětských serkálů, jako je Sofie První, City: Dobrodružství, Doktorka Plyšáková nebo třeba klasické příběhy z večerníčků. Stačí mít televizní kanál, na kterém je daný dětský pořad vysílán.