Zjistit dostupnost pokrytí
Změřit rychlost připojení

Chcete skvělý dvoupásmový router TP-link každé dva roky za 1,-Kč? Za umístění malé reklamní plochy na Váš plot. Více informací zde. 

 

Internet Stará Boleslav

Újezd.net je spolehlivým poskytovatelem kvalitního připojení pro místní firmy i rodiny a jednotlivce. Rychlý internet v lokalitě Stará Boleslav můžete objednávat se službami internetové kabelové televize IPTV ahlasovými službami VOIP. V městu Stará Boleslav poskytujeme: Vysokorychlostní internet, Internet pro domácnosti, Internet na doma, Internet HD xDLS.

Objednat internetové připojení

O městu Stará Boleslav

Město Stará Boleslav v okrese Praha – východ je nejstarším poutním místem. V roce 935 zde zavraždili Sv. Václava. Zajímavostí je, že toto město se od roku 1960 po sloučení s částí Brandýs nad Labem jmenuje oficiálně Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a díky tomuto získalo status nejdelšího názvu města v Čechách. V místních domácnostech a bytových domech žije přibližně 18 500 obyvatel, kteří díky pokrytí společnosti Újezd.net mají dostupné připojení k internetu, kabelové i internetové televizi (IPTV) a levné volání přes VOIP, které plně nahradí klasickou telefonní linku.