Zjistit dostupnost pokrytí
Změřit rychlost připojení

Od 22.10.2020 do odvolání je z důvodu šíření nemoci Covid 19 uzavřena provozovna v Běchovicích. Klientské požadavky budou řešeny vzdálenou formou ve standardní provozní době.

Technická podpora funguje beze změn, dle provozní doby. Osobní návštěvy na provozovně jsou pouze po předchozí telefonické rezervaci.

Děkujeme za pochopení.

 

Ericsson a Microsoft přinášejí další generaci připojených vozidel

Tisková zpráva: Společnosti Ericsson a Microsoft spojují své zkušenosti s připojenými vozidly. Ericsson staví svůj cloud (Connected Vehicle Cloud) na platformě Microsoftu (Connected Vehicle Platform), která je spuštěná na cloudové platformě Microsoft Azure.

Integrované řešení umožňuje výrobcům mnohem jednodušší, rychlejší a levnější nasazení a škálovatelnost globálních automobilových služeb, jako je správa vozového parku, bezdrátová aktualizace softwaru a připojené bezpečnostní služby. Díky modulárnímu designu poskytuje řešení také větší flexibilitu a rozšířené možnosti implementace.

Connected Vehicle Cloud společnosti Ericsson propojuje více než 4 miliony vozidel ve 180 zemích světa, což je přibližně 10 % trhu s připojenými vozidly. Platforma je uzpůsobená tak, aby vyhovovala rostoucí poptávce výrobců a zajišťovala možnost podpory servisu jakéhokoliv připojeného vozidla. 

Platforma Microsoft Connected Vehicle Platform (MCVP) umožňuje automobilovým společnostem rychleji poskytovat bezpečné a pohodlné zážitky z jízdy přizpůsobené na míru. Kombinuje cloudovou infrastrukturu, špičkové technologie se službami umělé inteligence a IoT. Prostřednictvím MCVP Microsoft nabízí cloudovou platformu napříč všemi digitálními scénáři, na jejichž vrcholu je stavba řešení zaměřená na zákazníka, včetně infotainmentu ve vozidle, pokročilé navigace, autonomní jízdy, telematiky a predikčních služeb. MCVP zajišťuje také globální dostupnost a dodržování předpisů díky Microsoft Azure.

„Partnerství společností Ericsson a Microsoft přinese trhu komplexní platformu pro připojená vozidla. Naše integrovaná řešení pomohou výrobcům automobilů nabízet řidičům i cestujícím lepší zážitek a připojená vozidla,“ říká Åsa Tamsons, vedoucí technologií v oblasti podnikání ve společnosti Ericsson.  

„Společně s Ericssonem chceme zjednodušit vývoj služeb souvisejících s vozidly, abychom tak jejich výrobcům pomohli soustředit se na potřeby jejich zákazníků a umožnit jim rychlejší poskytování jedinečných a na míru šitých jízdních zážitků,“ shrnuje Peggy Johnson z oddělení Business Development ve společnosti Microsoft.

Zdroj fotografií: Ericsson